Acı Kavun (5 Adet)

Fiyat : 19,95 TL(KDV Dahil)

Acı Kavun

Ürünlerimizin tamamı tazedir. Hiç bir şekilde dondurulmuş ürün satmıyoruz. Türkiye'nin her bölgesine Kargo ile gönderim yapıyoruz. Ben gelip almak istiyorum derseniz, İstanbul Pendik merkezde 7 / 24 açık manavımız ile hizmetinizdeyiz.

Acı Kavun yaş meyvelerinin öz suyu, yaprakları ve kurutulmuş kökleri kullanılmak suretiyle doğal ilaç hazırlanan bir yabani meyve türüdür. Hamileler ve emziren anneler tarafından kesinlikle kullanılmamalıdır.

Acı Kavun Siparişi

Sitemizde satışını yaptığımız tüm ürünler Tarla, Bahçe, Sera gibi tesislerden gelen ürünlerden tedarik edilmektedir. Mevsiminde bulunmayan meyveleri yurt dışından ithal etmekteyiz. Her daim en taze, en lezzetli ürünlere ulaşabilmeniz için çaba sarf etmekteyiz.

Acı Kavun siparişlerinizi İnternet sitemiz üzerinden kolayca verebilirsiniz. Daha önce İnternet üzerinden alışveriş yapmadıysanız ve yardıma ihtiyacınız varsa bize telefonla ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden üyemiz olarak yapacağınız tüm alışverişlerde ''Hesabım'' kısmından siparişinizin son durumunu görüntüleyebilir, bizler ile ticket sistemi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Üyemiz olarak yaptığınız alışverişlerde site içi kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanabilir ve sonraki alışverişlerinizde adres vb bilgilerinizi tekrar girmekle uğraşmazsınız.

Telefonla Sipariş vermek için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir veya ürün sayfasında yer alan Telefonla Sipariş formunu doldurabilirsiniz. Form üzerinden iletilen sipariş taleplerine mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlamaktayız. 

Sipariş ödemelerinizi, Kredi Kartı, Havale, EFT yolu ile yapabilirsiniz. Dilerseniz Kargo Kapıda Ödeme ile sipariş verebilir, ürünlerinizi teslim aldıktan sonra ödemeyi kapıda nakit olarak yapabilirsiniz. Kapıda Ödemeli siparişlerde, seçtiğiniz kargo firması tarafından ürün bedeline ilave olarak Kapıda Tahsilat Hizmet ücreti yansıtılacaktır.

- Hediye Paketi Hizmeti - 

Siparişlerinizi hediye paketi olarak göndermek isterseniz ilave ücret farkı ödeyerek, Hediye Paketi yaptırabilir ve siparişinize Hediye Notu yazdırabilirsiniz. Hizmete ait ücret bilgisi ödeme sayfasında opsiyonel olarak gösterilecektir.

* Acı Kavun Faydaları

Sinüzit hastalığı için taze meyvesinden alınan 2-3 damla su, 1 büyük çay bardağı su içerisine damlatılarak karıştırılır. Elde edilen su 2-3 damla olacak şekilde buruna damlatılır.

Acı Kavun meyvesinin yanlış tüketimi hayati risk oluşturabilmekte ve ciddi zehirlenmelere sebep olmaktadır.

* Ürünün faydalarına ilişkin bilgiler İnternet üzerinden derlenerek hazırlanmıştır.

250 TL ve üzeri siparişe 1 Kg Mor Üzüm Hediye..

Tüm Türkiye'ye Kargo ile gönderim yapılır.