Sebze Meyve Dünyası '' Doğanın Kalbinden Sofranıza ''

Göbek Salata Atom Tane

Göbek Salata Atom Tane
Göbek Salata Atom Tane
Kategori : SEBZELER
Ürün Adı : Göbek Salata Atom Tane
: 4,63 TL + KDV
Fiyat :
5,00 TL
(50.000 Puan)
5,00 TL
Adet :

Bahçeden Taze Atom Salata


''Türkiye'nin her yerinden Sipariş verebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye gönderim yapılır.''
 
Ürünlerimizin tamamı dalından, bahçe ve seradan direkt olarak gelmekte ve müşterilerimize taze olarak gönderilmektedir. Hiç bir şekilde dondurulmuş ürün satmıyoruz. Satın aldığınız ürünler zarar görmeyecek şekilde itina ile ambalajlanarak adresinize gönderilmektedir.
 
Atom Salata ve Faydaları:
 
Sinirleri yatıştırır. Uykusuzluğu giderir. Sinirsel kalp çarpıntılarını keser. Erkeklerde aşırı cinsel istekliliğin azaltılmasında kullanılır. Kabızlığı önler, hazmı kolaylaştırır. Basur memelerinde faydalıdır. Kandaki şeker miktarını düşürür, kanı temizler. Nekahat devresinin kolay atlatılmasında yardımcı olur. Bol idrar söktürür. Romatizma tedavisinde de yararları görülen bitki, karaciğer ve dalakdaki şişkinlikleri indirir. Göğsü yumuşatır. Böbrek iltihaplarında iyidir. Marul suyu, ergenlik sivilcelerini giderir, yüze tazelik ve güzellik verir. Lapası, kan çıbanı, apse ve yanıklarda kullanılır. Asabi öksürükleri keser. Anne sütünü artırır.


Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
 • Kullanıcı Menusu
  Email
  :
  Şifre
  :
  Beni Hatırla
 • Pratik Yemek Tarifleri

Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.